KONST / Litografier / Litografier 12319135
nr 1231 9135
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier, 2 st. Numrerade och signerade. Motivet: 34x25 + 14x40
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:02:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson